Zakšínská 608/10 – aktuální činnost 2.čtvrtletí 2024

Zveřejněno: Autor:
Michal Pitucha

Vážení sousedé,

jak jsme se dohodli na Shromáždění SVJ konaném dne 22.2.2024, jako členové výboru Vás budeme nyní i touto cestou oslovovat s aktualitami, které se týkají domu Zakšínská 608/10.

Cílem je sdílet s vámi informace i během roku a i Vy máte tedy možnost reagovat či poslat svůj komentář/návrh k jednotlivým bodům, tématům.

Nyní, ve 2. čtvrtletí, řešíme ve výboru a s SBD Praha především tyto priority :

1USTANOVENÍ NOVÉHO VÝBORU SVJ a zápis nově zvoleného výboru do RejstříkuHOTOVO
2OPRAVA PRASKLIN – GARÁŽE – podlaha 1. podz.podl. – strop 2. podz.podl. TÉMĚŘ HOTOVODěkujeme za spolupráci dotčených vlastníků gar.stání. Bylo nutné vyparkovat vozy. Oprava provedena 11.-13.6.
3PORUCHA NA GARÁŽOVÝCH VRATECH 1PPHOTOVO(reklamováno 26.2. a v 18.3. na SBD Praha)  proběhl servis reklamované řídící jednotky v 1 PP firmou Avaps.
4KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE NA STŘEŠE DOMUHOTOVOnutná oprava na střeše – oprava uvolněných oplechování + zaizolování prasklin ve střeše
NÁSLEDUJÍCÍ AKTIVITY V DOMĚ: 
5VÝMĚNA VODOMĚRŮ SPOLEČNOSTÍ RONICA25.-26. ČERVNAŽÁDÁME O PŘÍSTUP K VODOMĚRŮM V BYTECH, VIZ INFO NA CHODBÁCH DOMU
6GARÁŽOVÁ VRATA 2PP – instalace nových vrat Hörmann SPU F42LÉTO 2024DODAVATEL: JaP-Jacina, výhodný dodací termín, cena, servis, 3 nabídky. Dodávka vč. GSM brány pro přístup do společné garáže a vstup na dálkový ovladač je také umožněn.
7ÚKLID UVNITŘ A OKOLO DOMUPRŮBĚŽNĚi nadále monitorujeme pravidelné úklidy a péči okolo domu, úklid kolem popelnic probíhá.

S pozdravem

členové výboru

Společenství vlastníků domu Zakšínská 608/10, Praha 9

www.zaksinska.cz